راهنمای ارسال طرح ها

امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
شمارش معکوس تا برگزاری جشنواره
برگزاری همایش به پایان رسیده است.
محورهای جشنواره
کشاورزی
نانو سیستم
صنایع غذایی
صنایع معدنی
صنایع نفت و گاز
صنعت گردشگری
سلول های بنیادی
خودرو و نیرو محرکه
گیاهان دارویی و طب سنتی
تجهیزات پزشکی و ورزشی
اطلاعات میکرو الکترونیک
فناوری اطلاعات و ارتباطات
انرژی های نو و محیط زیست
تجهیزات و مصالح صنعت ساختمان
زیست فناوری (پزشکی، دارویی ، غذایی)
و سایر حوزه های مرتبط با فناوری های نوین
برگزار کنندگان جشنواره
وزارت علوم تحقیقات و فناوریدانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفتهپارک علم و فناوری استان کرمانکارا تجارت پویا ارس دیباسازمان منطقه آزاد کیش
مهلت ارسال طرح به جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته تمدید شد

به مناسبت برگزاری هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار و استقبال شرکت های دانش محور، پژوهشگران و جامعه دانشگاهی کشور مهلت ارسال طرح برای شرکت در جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته تا 7 دی ماه تمدید شد.

دکتر عباس قوام رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با بیان اینکه سومین دوره این جشنواره در 7 و 8 بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می شود؛ گفت: پارک علم و فناوری استان کرمان از سال گذشته با افتتاح مرکز مبادلات تجاری فناوری پیشرفته و برگزاری دو دوره جشنواره های تجاری سازی در کرمان و دبی جهت بازاریابی محصولات شرکت های پارک های کشور فعالیت موثری کرده است.
وی در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره بیان کرد: شناسایی ایده های برتر و معرفی آن ها به سرمایه گذاران، جهت دهی به ایده ها، تبدیل دانش به ثروت و تقویت و بارور کردن بنیه دانش در زمینه کارآفرینی از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
گفتنی است در حاشیه این جشنواره کارگاه های آموزشی با محوریت "بازاریابی فناوری های پیشرفته" و "ارتقا فرهنگ وقف فناوری" و نمایشگاه جانبی معرفی فناوری های پیشرفته برگزار می شود.

تاریخ : 1395/09/30