راهنمای ارسال طرح ها

امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
شمارش معکوس تا برگزاری جشنواره
برگزاری همایش به پایان رسیده است.
محورهای جشنواره
کشاورزی
نانو سیستم
صنایع غذایی
صنایع معدنی
صنایع نفت و گاز
صنعت گردشگری
سلول های بنیادی
خودرو و نیرو محرکه
گیاهان دارویی و طب سنتی
تجهیزات پزشکی و ورزشی
اطلاعات میکرو الکترونیک
فناوری اطلاعات و ارتباطات
انرژی های نو و محیط زیست
تجهیزات و مصالح صنعت ساختمان
زیست فناوری (پزشکی، دارویی ، غذایی)
و سایر حوزه های مرتبط با فناوری های نوین
برگزار کنندگان جشنواره
وزارت علوم تحقیقات و فناوریدانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفتهپارک علم و فناوری استان کرمانکارا تجارت پویا ارس دیباسازمان منطقه آزاد کیش
تعرفه های ثبت نام

سومین جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته میزبانی صاحبان ایده و طرح های فناورانه را چه به عنوان طرح های تحت پوشش پارک های علم و فناوری سراسر کشور و چه به شکل آزاد و مستقل برعهده خواهد داشت. تمامی تلاش مجریان جشنواره حول تسهیل روند مشارکت متقاضیان شکل گرفته و در همین راستا تسهیلات ویژه ای را برای 140 طرح برگزیده سازمان دهی کرده که به صورت مشروح در ادامه قابل مشاهده است.
سومین جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته در دو سطح کمیته ی علمی و کمیته ی اجرایی به دریافت و بررسی طرح های ارسالی اقدام خواهد کرد، به این شکل که ابتدا طرح را طبق فرم های قرار داده شده در وبسایت برای کمیته اجرایی جشنواره ارسال می کنید تا کمیته اجرایی آن را به کارگروه مربوطه در کمیته علمی منتقل کند. پس از آن کارگروه علمی ضمن بررسی جنبه های مختلف هر طرح به دسته بندی طرح ها در دسته های "برتر" و "منتخب" و "آزاد" می پردازد، در ادامه از جانب تیم اجرایی با توجه به تصمیم گیری های کمیته اعلامی با شما تماس گرفته شده و مراتب به اطلاعتان خواهد رسید.

 

 

ضمنا ارسال طرح ها از طریق وبسایت یا ایمیل msp.techmart@gmail.com  صورت می پذیرد و کاملا رایگان است. 

هرگونه سوال و ابهامی را از طریق صفحه ی تماس با ما با تیم اجرایی سومین جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته درمیان بگذارید.

 
تاریخ : 1395/12/05